Motokáry na nejlepší adrese !!!

Dráha je v provozu pro veřejnost již přes měsíc. Stále je a určitě i do budoucna si udrží svoji vyjimečnost v mnoha ohledech. Nejen v našem republikovém měřítku, ale i v regionu střední a východní Evropy. V celé Evropě mnoho takových tratí není. Majitelům se podařilo navrhnout skvělou trať a k tomu ji otevřít ve velice krátkém čase a navíc na nejvyšší úrovni.

Motokáry Sodi RTX skvěle zapadají do konceptu celého projektu „E-motion“ (Emoce, Pohyb a Elektro energie). Projekt čisté zábavy bez kompromisů v duchu maximální bezpečnosti, excelentních jízdních zážitků s nejlepší možnou technikou. A přesně s těmito vlastnostmi byla motokára Sodi RTX připravena na těžkou práci v půjčovně motokár, a proto volba strojů pro tuto trať byla celkem jasná.

RTX mají skvělé jízdní vlastnosti, i přes extrémní odolnost a životnost všech dílů proti neustálým nárazům a hrubému zacházení od uživatelů. Motokáry jsou vybaveny standartními prvky pro elektrické motokáry nastavitelné pedály, poloha sedadla, výška volantu, zpátečka, dálkově ovládané rychlosti i výkon, světla včetně brzdového. Další zajímavostí je novinka od Sodi, což je boost tlačítko, které Vám umožní během jízdy zvýšit svůj výkon motokáry a předjet soupeře jako ve formuli 1.

A když se vrátím úplně na začátek k „TÉ“ adrese, tak je to jednoznačné, která trať si dnes může říct, že sdílí areál s IKEA, McDonalds, ZARA a dalšími příjemnými sousedy. Navíc má k dispozici 9000 m2 zastřešené závodní plochy a k tomu asi „10 000“ parkovacích míst? Je to jako sen, ale sen, který funguje.

Recept na dobrou půjčovnu motokár:

Základem receptu je kombinace kvalitních ingrediencí, ve vyváženém  poměru.  

Ingredience:

1x  – Hala 9000 m2 
16x  – Motokára Sodi RTX
1x – Časomíra Mylaps
1x – Timingový software
3300 m2 – Závodního povrchu s čerstvým gripem
1 Porce – Designu, bezpečnosti a atraktivity tratě
1 km –  Barierového systému
1 litr – Silného vývaru motoristické vášně

Postup:

Netřepat jen mírně promíchat a pak už stačí pěkně naservírovat zákazníkům.  A máte na světě stroj na peníze v podobě  půjčovny motokár.  

Dobrou chuť

Zdroj: http://srtech.cz/novinky/motokary-na-nejlepsi-adrese/