LeMans – první vytrvalostní závod je za námi!

První vytrvalostní závod je za námi! A podle všech, kteří se zúčastnili, to byla opravdu vydařená akce – a že nás nebylo málo!

Ve 14 týmech se nakonec závodu zúčastnilo 60 závodníků, mezi kterými figurovali nejen ostřílení borci z motokárového světa, ale i spousta amatérských nadšenců  jako jsme my.

Za 6 hodin piloti (a pilotky!) na trati odkroužili 2269 kol a postarali se o zábavu pro více než 200 účastníků, manažerů a  diváků. Snědlo se spousta dobrého jídla, vypilo hodně skvělého pití a všichni jsme u toho se zaujetím fandili ikonám a vzorům v Le Mans. 

Pro ceny si dojely tři nejrychlejší týmy, které získaly nejen poukazy k nám do haly, drobnosti ze světa motorsportu, ale také úžasné autorské fotky guru Le Mans, Martina Straky. Nejlepší mohl být ale jen jeden a naše gratulace tak směřují k týmu Birel Art Moravia, který s odjetými 169 koly a průměrným časem 31,173 s porazil tým MAX 60 ze Slovenska o 2 kola. A díky spolupráci s generálním partnerem Ford Malý a Velký si také zajistili nový Ford Mustang GT na celý víkend a s plnou nádrží. 

Díky všem, kteří se našeho závodu zúčastnili a díky vašemu nadšení už dnes slibujeme, že se můžete těšit na další závod.