Vyzkoušejte si dráhu na elektro-pitbiku!

Z kraje listopadu jsme v E-Motion Parku Ostrava spustili zcela nový projekt s označením E-PIT. Pro ty co jej ještě nestihli zaregistrovat, vám ho v krátkosti představíme…

E-PIT je označení pro tříčtvrteční elektro-motorku. Tedy žádné emise, zápach a hluk. Zároveň opravdu perfektní jízda, kterou si zamilujete. Na E-PITech se jezdí klasicky na dráze E-Motion Parku, v době kdy se nejezdí na e-kárách. E-PIT má svou otevírací dobu. Ta je zatím v první fázi a zajezdit si tak můžete převážně dopoledne, nebo po individuální domluvě.

Před volnou jízdou musíte navštívit naši tréninkovou zónu pod dozorem některého z našich instruktorů. Společně si vyzkoušíte fungování motorky, základní dovednosti, apod. Tréninkovou zónu musí navštívit i zkušení jezdci na motorce, ikdyž je E-PIT samozřejmě i pro úplné začátečníky.

Motocykly E-PIT mají podobně jako naše e-motokáry 3 stupně výkonu: E1, E2 a nejsilnější E3. Na E-PIT vám bohužel neplatí licence, kterou máte na motokáry, proto po absolvování tréninkové zóny budete mít licenci zvlášt pro E-PIT.

Samozřejmě více konkrétních informací najdete na samostatných stránkách E-PIT: https://e-pit.cz/
Podívat se můžete i na ukázkové promo video e-motokáry vs. e-pit, nebo nějaké momentky z večera, kdy jsme E-PIT v hale představili. Obojí naleznete na našem instagramu.