O soutěži JRC

Umíte to za volantem motokáry opravdu dobře? A máte chuť to všem dokázat? Přihlaste se do Jaguar Racing Cupu a nejen, že změříte síly s ostatními, ale máte možnost vyhrát některou z báječných cen, které budeme vyhlašovat průběžně během průběhu soutěže.

Máme tady pro vás sérii kvalifikačních kol a velký finálový večer, kde se potkají ti nejlepší z vás.

V rámci tohoto večera vás čeká bohatý program s volnými jízdami, hostesky vám představí modely Jaguar a bude vás bavit DJ. Vyzkoušíte si simulátory virtuální reality a renomovaná restaurace pro vás připraví skvělý raut. Celý večer je určen nejen pro 24 nejlepších závodníků, ale i pro jejich partnerky a partnery.

O co se hraje?

Soutěžíme o neopakovatelný zážitek – hlavní partner soutěže, společnost Best of British Cars, autorizovaný prodejce Jaguar a Land Rover v Ostravě, věnovala do soutěže jízdu sportovním Jaguarem na okruhu. Popis téhle vyjímečné ceny naleznete níže, ale to není vše, co jsme si pro vás přichystali. Pro nejlepší v jednotlivých kvalifikačních kolech tady máme nejen přímý postup do finálového večera, ale taky skvělé odměny, které budeme představovat na našem webu i u nás v hale. 

Každý týden závodník s nejlepším časem zajetým od 14.1. do 21.3.2019 obdrží poukazy E-MOTION parku na jednu jízdu a poukaz na jeden vstup do Sportovního centra FAJNE v Ostravě Porubě (platí pro badminton, squash, nebo posilovnu).

Vítěz finále závodů JRC získá vstup pro 2 osoby (1 aktivní a 1 pasivní) Jaguar Track Day 2019 na rakouském Red Bull Ringu + 2 vstupy na berlínský závod seriálů v e-Formuli na dráze v Tempelhofu. Závodníci na druhém a třetím místě obdrží vstup na kopřivnický polygon kde se bude konat Jaguar Land Rover Roadshow 2019, kde si můžou účastníci vyzkoušet na jednotlivých stanovištích jízdu různými vozy Jaguar a samozřejmě 2 vstupy na berlínský závod seriálů v e-Formuli na dráze v Tempelhofu.

Jak soutěž probíhá?

Cílem soutěžících zaregistrovaných v JRC je zajet nejrychlejší měřené kolo na naší dráze v motokáře Sodi RTX. Nejlepší jezdci pak postupují do finálového večera, kde své síly poměří v závodě kolo vedle kola. 

Soutěžit se bude v lednu a únoru na dráze E-MOTION Parku v Ostravě a přesná pravidla naleznete ZDE. Velké finále je potom v plánu během března, přesný termín vám dáme vědět dostatečně dopředu.

Aby byl váš výsledek započítán do JRC, nezapomeňte vždy PŘED nákupem jízdy obsluze sdělit, že chcete jízdu v rámci soutěže. Na tyto kvalifikační – tréningové jízdy (rychlost E4) platí navíc 10% sleva.

Jak se zaregistrovat?

Registrace je jednoduchá. Přečtěte si pečlivě podmínky soutěže a pak jen naší obsluze na baru řekněte, že se chcete zúčastnit JRC a být tím, kdo se pokusí získat svezení Jaguarem na okruhu. Registrační poplatek do soutěže je 500 Kč, ale dostanete za něj nejen možnost dokázat, že jste nejlepší, ale i skvělé funkční tričko Jaguar a RedBull pro energii před skvělým výkonem. Obsluha vám poté nalepí na vaši licenci ochrannou nálepku, mějte tedy vždy svou licenci s sebou. 

Registrujte se prostřednictvím přiloženého formuláře

Po odeslání registrace Vám na zadaný email příjdou doplňující informace.

Hlavní partner soutěže - best of british cars ostrava

Hlavní cena - Jaguar Track Day pro dvě osoby

BENZÍN V KRVI, ADRENALIN V ŽILÁCH

Jaguar Track Day. Strhující výlet na zcela mimořádné místo – na pokraj limitů. Váš cíl: Startovní čára na okruhu Red Bull Ring. Jakmile na semaforu naskočí zelená, vyrážíte – samozřejmě ve voze značky Jaguar. Neustále hledáte dokonalou stopu a užíváte si skvělé jízdní dynamiky. Na dlouhých rovinkách i v ostrých zatáčkách. Čas nejrychlejšího kola: Nepodstatný. Rozhodující je požitek z jízdy.


ZÁVODNÍ DRÁHA

Red Bull Ring. Oficiální dráha Formule 1 pro Velkou cenu Rakouska s certifikátem „Grade A“ od Mezinárodní automobilové federace.
Délka: přesně 4 318 metrů – ideální stopou. Šest pravotočivých a dvě levotočivé zatáčky mezi startem a cílem. Zvláštní výzva: velké výškové rozdíly. Maximální stoupání: 12 %, maximální klesání: 9,3 %.
Jednou větou: Dráha, která otestuje hranice každého vozu i jeho řidiče.


CO VYHRAJETE

Ubytování pro 2 osoby v luxusním hotelu a aktivní jízdy pro 1 osobu v rámci Jaguar Track Day 2019, které se budou konat na přelomu srpna a září.


CO VŠECHNO SI VYZKOUŠÍTE

V průběhu programu si několikrát projedete okruh Red Bull Ring v různých vozech Jaguar, vč. Jaguar F-TYPE. 
Svou rychlost vyzkoušíte v Hot Laps a vyzkoušíte si ovládání vozu v extrémních podmínkách.
Čeká na vás exkluzivní zázemí moderního okruhu v malebném prostředí, ve kterém naleznete také Fan Shop závodního týmu F1 Red Bull Racing.

Program

(termín a přesný čas bude upřesněn)

1.den:
příjezd do hotelu, volný program

2.den:
08.00 hod. Příjezd na Red Bull Ring, registrace a pohoštění
08.30 hod. Uvítání a informace o průběhu
09.00 hod. Jízdní aktivity
12.00 hod. Oběd a odjezd

BEST OF BRITISH CARS OSTRAVA
Hlavní výhru a další věcné výhry do soutěže Jaguar Racing Cup dodala společnost Best of British Cars, autorizovaný dealer vozů Jaguar a Land Rover se sídlem v Ostravě.

„S velkou radostí a hrdostí se od roku 2009 v Ostravě staráme o to nejlepší, co mohou britské automobilky nabídnout. K vozům značek Jaguar a Land Rover chováme obrovský respekt a obdiv a stejně tak přistupujeme i k našim zákazníkům.
V roce 2016 jsme otevřeli zcela nový autosalón v Ostravě – Kunčičkách. Koncept nové korporátní identity ještě zvyšuje komfort zákazníků a prestiž značek Jaguar Land Rover. Disponujeme nejmodernějším prodejním místem a servisem v České republice,“ 
říkají o svém působení na českém trhu zástupci společnosti.